HAKKIMIZDA

Hakkında

Sultanbeyli Tıp Merkezi

Günümüz hayat şartlarının insan sağlığı üzerindeki yan etkilerini, sağlığı tehdit eden faktörlerin ve insan vücudunda oluşması muhtemel rahatsızlıkların giderilmesi veya sağlığı olumsuz etkileyen bu faktörlerin önüne geçilmesi hususunda gerekli bilince sahip; kendi alanlarında uzmanlaşmış, kendini insan sağlığına adamış doktor ekiplerimizle çalışmanın haklı grurunu yaşıyoruz. .

Sultanbeyli Tıp Merkezi olarak çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını benimseyen, öncelik hastalarımızın sağlığı ve memnuniyeti, hastalarımızın sadece hastalıkta değil sağlıktada yanlarında olmak, onlardan gelen istek ve öneriler doğrultusunda kendini yenilemek ve geliştirmek, modern tıbbın gerekliliklerini yerine getirmeyi kendimize birer vazife olarak görmekteyiz. Sultanbeyli Tıp merkezi olarak hastalarımıza en iyi konforu sunarak hizmeti üst düzeye çıkararak ISO 9001 belgesini aldık.

Misyonumuz

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, mesleki ahlakı benimseyen, hasta ve hasta yakını memnuniyetini koruyan; her zaman yenilikçi olma özelliğimizi sürdürmek.

Vizyonumuz

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti, hizmet sunan ve alan hekim memnuniyetini koruyarak büyümek, büyürken sağlıkta butik hizmet olgusundan uzaklaşmamaktır. Hastalıklardan korunma bilincinin yaygınlaşmasına destek olmak. İhtiyaç sahibi hastalara imkanlar ölçüsünde sahip çıkmak. Maliyet ve verimliliği etkin yöneterek kaliteden ödün vermemektir.

Kalite Politikamız

Sultanbeyli Tıp Merkezi üstlendiği misyon ve vizyonu çerçevesinde, çağdaş ve uluslararası standartlar doğrultusunda oluşturduğu yönetim sistemi, bilimselliği, seçkin personel ve doktorları ile ekip çalışmasına güvenen her zaman daha iyiyi hedefleyen ve bu doğrultuda kurumsal gelişimini sürdüren, hasta memnuniyetine odaklı bir kalite anlayışını benimsemektedir.