HİZMETLERİMİZ

Colorlib Template

Ameliyathane

Bir sağlık kuruluşunun , hasta sağlığına verdiği önemin en büyük ölçülerinden biri de ameliyathanesine gösterdiği özen ve yatırımdır. Ameliyathanemiz; merkezimize başvuran hastalarımızın sağlığı, konforu ve emniyetini temel alan bir anlayışla oluşturulmuş çağdaş teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

Detaylı İncele

Colorlib Template

Radyoloji

Tıp Merkezimizin Radyoloji Bölümünde hem yetişkinlerin, hem de çocukların tanı ve teşhis işlemleri gerçekleştirilmektedir. Amacımız Tıp Merkezimize çeşitli şikayetlerle gelen hastaların, hastalığıyla ilgili olan bölüm hekimlerinin gerekli gördüğü teşhis ve tanıları en doğru cihaz ve yöntemlerle saptamaktır.

Detaylı İncele

Colorlib Template

Laboratuvar

Günümüzde hızla gelişen teknolojiler ve yeni testler sonucunda, doğru tanı ve etkin bir tedavide, laboratuvarların önemi daha da artmıştır. Sultanbeyli Tıp Merkezi, klinik laboratuvarları, teknolojinin son sistemleri ile çalışmakta.

Detaylı İncele

Colorlib Template

Sağlık Raporu

İşe girişte istenilen sağlık raporları,ehliyet için sağlık raporları,Evlilik için sağlık raporları,Spor için sağlık raporları vb.

Detaylı İncele

Colorlib Template

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon kas-iskelet sistemi problemleri, nörolojik hastalıklar, kronik ağrı ve tüm yaş gruplarında özürlülüğe yol açan tıbbi durumların önlenmesi, teşhisi, tedavisi ve rehabilitasyonuyla ilgilenen tıp dalıdır.

Detaylı İncele

Colorlib Template

7/24 Acil Servis

Acil servisin bir tıp kuruluşunun olduğunun bilince hareket ederek haftanın 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.Acil servise başvuran her türlü acil hastalara müdahale için gerekli teknik donanım ve ekipmanlar bulunmaktadır.

Detaylı İncele